header_image

Your search results

3 tipy pre úspešný predaj nehnuteľnosti

Pridal RealitySlovensko dňa 14. október 2015
| 0

Chystáte sa predať nehnuteľnosť? Tak by ste sa mai na to pripraviť. Na realitnom trhu sa kvalitná príprava, ktorá vám umožní odvážne navrhnuť hthoví hodnotu. Dobrý štart vám môže prinesiesť zisk. AKO TO SPRAVIŤ?

Realitný trh je opäť na vrchole a kupujúci čakajú na nehnuteľnosť často aj dlhšie ako pol roka. Dobre sledujme čo sa na relitných serveroch ponúka. Ak je nová pridaná ponuka hneď si to všimnú v priebehu niekoľko hodín, a preto by mala od začiatku ta najlepšia. Neskôr už nebude čas ju vylepšiť. Najčastejším mínusom je cena. Kupujúci sa po mesiacoch hľadania a čakania na vhodnú nehnuteľnosť lepšie orientuje ako vy. Pokiaľ cenu prestrelíte neodpustí vám to, pokiaľ podceníte, pochutnajú si na vás. Dajte na aktualné trendy, aby ste maximalizovali svoj zisk z predaja na nehnuteľnosť.

1.Správna Cena

Taktiež by ste najradšej stanovili cenu podľa toho , čo si chcete za ušetrené peniaze kúpiť? Zabudnite na to. Základom trhovej ceny je porovnanie s inou nehnuteľnostou, ktorá sa predáva v tej stej lokalite. Ak chcete si byť isty, ze ste cenu dali správne , využite na internete ponuku, ONLINE ODHAD ZDARMA, ktorá využiva pre presné určenie ceny.

2. Prvý Dojem

Ako zistiť, ako Váš inzerát preskočil konurenciu? Pomôže vám nový trend – HOME STAGING. Do bytu si pozvete dizajnera, ktorý dokáze upraviť interier, tak univerzálne , aby sa páčilo čo najširšiemu okruhu možných záujemcov. Alebo žiadajte od realitnej kancelárii okrem dannejsslužby aj prefesionálneho fotografa.

3. Dobrá realitka

Ako si vybrať tu správnu realitku? Rozhodujte sa podľa rozsahu služieb, ktorá ponúka v dohodnutej provízie. Dobrá realitka sa postará o kvalitnú prezentáciu, a naviac dokáže udržať váš inzerát na popredných priečkach realitných serveroch. Mala by mať vlastných právnikoch, ktorí dokážu reagovať na vaše otázky a požiadavky. A odmaklerov si nezabudnite pýtať pravidelné reporty o návštevnosti inzerátu a počtu záujemcov.

 

Oplatí sa exkluzívna zmluva?

Dajte reaitnej kancelárii exkluzivitu, ale zmluvu podpisujte na 2-3 mesiace. Len vtedy zainvestuje max času a financií do inzercii.